Nashi Design zajmuje się realizacją szerokiej gamy zleceń związanych z internetem, stronami i forami internetowymi, grafiką komputerową, a także ogólnie pojętą informatyką.
Jeśli szukacie Państwo kogoś kto wykona prostą stronę-wizytówkę (kilka podstron w estetycznej oprawie graficznej) czy też większą stronę WWW (kilkanaście lub kilkadziesiąt podstron, system zarządzania treścią (CMS) z autorskim designem) lub sklep internetowy, jeśli chcecie zlecić wykonanie logotypu, wizytówki, ulotki reklamowej, graficznego szablonu strony WWW, aukcji, "pocięcie" takiej grafiki do kodu (X)HTML+CSS, jeśli potrzebujecie by ktoś poprawił przestarzały kod Państwa witryny i zoptymalizował go zgodnie ze standardami W3C, SEO czy WAI - nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami w tej sprawie.
Podejmujemy się również zadań związanych nie tyle z tworzeniem stron, co z opieką nad ich zawartością. Nie obca jest nam administracja portalami i forami internetowymi opartymi na większości popularnych systemów CMS. Pomagamy rozruszać dyskusje, piszemy artykuły tematyczne w oparciu o dostarczone lub wyszukane samodzielnie materiały, tworzymy poradniki i instrukcje użytkowania...
Nie sposób wymienić i sprecyzować wszystkie możliwości, gdyż ile osób tyle potrzeb. Dlatego też, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, możliwie najlepiej uwzględniając jego życzenia. W razie potrzeby doradzamy i podpowiadamy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania. Staramy się być na tyle elastyczni, by dopasować się do klienta.
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.