Czym jest Nashi Design? To pytanie zapewne jest jednym z wielu, które przychodzi na myśli odwiedzającym tę stronę. W tym miejscu postaramy się w skrócie odpowiedzieć na to oraz pokrewne pytania. Zatem do rzeczy.
Nashi Design to grupa zrzeszająca znających się od dawna internetowych freelancerów1, ludzi których pasje od wielu lat skupiają się wokół bardzo rozległej dziedziny techniki jaką jest informatyka, doświadczonych specjalistów począwszy od webmasterów i grafikow, poprzez programistów, skończywszy na copywriterach.
Warto podkreślić, że słowo "doświadczenie" nie jest tu użyte w żadnym wypadku na wyrost. Mimo, że większość naszego zespołu stanowią osoby z przedziału wiekowego 20-30 lat, to nikogo nie dziwi gdy czyjeś początki przygody z zagadnieniami, w których jest specjalistą, sięgają jeszcze poprzedniego stulecia. Uwzględniając przy tym fakt, że mamy doczynienia z dość młodą dziedziną (pierwsza przeglądarka stron WWW na świecie powstała w 1991 roku, a w Polsce internet pojawił się dopiero w roku 1992) okazuje się że mówimy tu o ponad połowie całej historii polskiego internetu czy też stron internetowych.
W poprzednim akapicie, nie bez powodu wspomnieliśmy o przygodzie - bo to czym się zajmujemy nie jest dla nas wyłącznie pracą, a właśnie przede wszystkim niekończącą się przygodą, poznawaniem nowego i odkrywaniem na nowe sposoby starego. Dzięki temu do każdego kolejnego zlecenia możemy podejść jak do zupełnie nowego wyzwania i z najwyższą przyjemnością dać z siebie wszystko, aby spełnić oczekiwania klienta. Przecież nie od dziś wiadomo, że najlepszy pracownik to taki, któremu praca sprawia przyjemność...
Ktoś mógłby zapytać, po co tworzyć taką grupę? Przecież zazwyczaj wystarczy jedna osoba, która w zdecydowanej większości przypadków potrafi samodzielnie uporać się z zadaniem! Trudno się z tym nie zgodzić, jednak w Nashi Design priorytetem prócz zadowolenia klienta, jest jakość wykonywanych usług - to w końcu one są naszą prawdziwą wizytówką.
Wychodzimy z założenia że jeśli ktoś jest dobry we wszystkim to nie jest dobry w niczym - dlatego każde zlecenie najpierw dogłębnie analizujemy pod kątem prac jakie trzeba wykonać i na tej podstawie przydzielamy do niego odpowiednich ludzi. Jednocześnie, dzięki temu że umiejętności każdego z nas pokrywają się na wielu płaszczyznach, każdy może w razie potrzeby szybko uzyskać potrzebne wsparcie czy nawet zostać zastąpionym - bez stresu, pośpiechu i nieoczekiwanych opóźnień w realizacji projektu.
A wszystko to by zwiększyć zadowolenia klienta... w końcu to również w naszym interesie - zadowolony klient chętniej skorzysta ponownie z naszych usług.
1 Freelancer (z ang. "wolny strzelec") - osoba pracująca bez etatu, realizująca projekty na zlecenie, najczęściej specjalizująca się w danej dziedzinie (źródło: Wikipedia.pl)